בוגרים

תפקיד מחלקת הבוגרים הוא להוות עבור בוגרי הכפר העתידיים והעכשוויים עוגן לעתיד.
מטרת הקמת המחלקה היא יצירת מערכת יציבה, מוכחת ומוגדרת שמטרתה ללוות את הבוגרים שסיימו את שנות לימודיהם בכפר, מתוך תפיסה כי הכפר ממשיך איתם לאורך כל הדרך.
ככפר, אנו רואים חשיבות רבה בהמשך הקשר, העזרה ההדדית והתמיכה בין צוות הכפר והבוגרים, בין חניכי הכפר בעבר ובעתיד ובין הבוגרים עצמם. הכפר רואה את בוגריו ככוח וכהון אנושי משמעותי להמשך גדילתו והתפתחותו ככפר נוער מוביל. אנו מלאי תקווה כי נהיה למשפחה אחת המרגישה כי הכפר הוא בית עבורה וכי נוכל לסייע גם לכם, הבוגרים שסיימו את לימודיהם, כמה שניתן.

בוגרים

מחלקת הבוגרים כוללת בתוכה מספר פונקציות:

בית בוגרים- בית בוגרים מהווה מענה עבור בוגרים הנמצאים בתקופות מעבר- בין סיום הלימודים לגיוס לצבא, בחופשות מהצבא, לאחר סיום השירות עד תחילת עבודה/ לימודים, במהלך לימודים אקדמאים (לחסוך עלות שכ"ד) וכד'.

קרן המלגות לבוגרים- אנו בכפר הנוער הדתי , שמנו לנו למטרה לעודד את בוגרינו לשאוף, להתקדם ולהצליח. אנו רואים בלימודים מפתח להשתלבות ולהצלחה בחברה ולכן אנו פועלים על מנת שנוכל לעזור ככל האפשר לכל הבוגרים במשימה לא פשוטה זו.
לצורך כך, מוקמת בימים אלו קרן שמטרתה, סיוע לבוגרים הלומדים לימודים גבוהים תהליך קבלת מלגת הלימודים מותנה בראיון ובהתחייבות של הבוגר להתנדבות ולתרומה לכפר או לחניכים.

הקריטריונים להגשת המועמדות:

– בוגר כפר
– שירות צבאי/לאומי מלא
– רישום ללימודים אקדמיים (תואר ראשון או שני) / קורסים מקצועיים בהצגת תעודות מתאימות.

ליווי בוגרים במהלך שירות ולאחריו- הכוונה וייעוץ, עלון בוגרים, חבילות שי לחיילים, השתתפות בטקסים וכד'.
מפגשי בוגרים- פגישות מחזור, שבתות אירוח.

לכל בירור שאלה או בקשה
יש לפנות למשרדי הכפר -דליה 04-9846022 שלוחה 200

או למייל dalia.ilani@gmail.com