חדשות ועדכונים
קהילת בני מנשה בכפר הנוער

כפר הנוער קלט קבוצות משפחות של עולים חדשים מקהילת בני מנשה לתקופת שהייתם הראשונה בארץ. פגשנו אותם בדגלונים, סוכריות ומוזיקה. זכינו להיות שותפים במפעל יהודי וציוני מהמדרגה הראשונה. ברוכים הבאים


תערוכת ציורים של מגמת אומנות מוצגת בספריה


מסע אתגר

          כיתות י"ב יצאו למסע אתגר שמסמל  את תחילת שנת הבגרות וההתגברות על אתגרי החיים.

          המסע היה מרגש, חוויתי ומשמעותי

 

אירועים
בס"ד


הורים ותלמידים יקרים,

 

שנת הלימודים תשע"ז נפתחה עם הרבה כבוד לעבר של כפר הנוער ועם פנים מאירות לעתיד. בכפר הנוער כ- 270 תלמידים מקסימים הלומדים בכיתות ז'-יב

17 כיתות שאותם מלווים כ-80 אנשי צוות מסורים, מקצועיים וחדורי מוטיבציה. השנה נפתחה ברגל ימין עם כניסתם של תלמידי כיתה ז' הצעירים וחזרתם המחודשת (עם שמחה בלב) של שאר התלמידים. ביה"ס שלנו מתאפיין במגוון תלמידים ומארג חברתי המאפיין את החברה הישראלית כולה, עולים וותיקים, ארצות מוצא שונות, ערים וישובים, מקרוב ומרחוק... אנו משתדלים לענות על צרכיו של כל תלמיד ותלמיד ולתרום לחברה טובה שכל תלמיד הוא חלק ממנה וכל אחד הוא עוד לבנה בחומה השלמה, לבנה משמעותית שעל כתפיה נבנית עוד קומה ועוד קומה.

בפני החברה הישראלית עומדים אתגרים לא פשוטים ולנו החובה להכין את תלמידנו לקראת "יציאתם לאוויר העולם" ולאפשר להם לעמוד איתן גם בנשוב רוחות חזקות.

המטרות אליהן אנו שואפים להגיע הן :

1. בתחום החברתי חינוכי - נעמיק את הקשר של התלמידים למורשת, לציונות ולהוויה החברתית המורכבת של מדינת ישראל , נחזק זהות יהודית וערכית.

2. בתחום הלימודי - חינוך למצוינות ע"י כך שנתאים לכל אחד את המסלול המתאים לו ביותר המשלב בין כישרונותיו ורצונותיו של הילד.

3. בתחום האישי נעזור לילדינו לבנות ולהיבנות ע"י כך שנכיר ונהיה קשובים לצרכים האישיים של כל אחד ואחד. צוות המורים מלווה את תלמידי חטה"ב ומכין אותם לקראת כניסתם לתיכון. בחטיבה עליונה לומדים התלמידים במגוון רחב של מגמות שמטרתן לאפשר לכל אחד להתפתח בכיוון נטיית ליבו. צוות המורים משקיע רבות ע"מ להבטיח את הצלחת התלמידים, מחבק כל אחד ואחד ורואה בהצלחת התלמיד כהצלחתו הוא.

גם השנה נמשיך בפעילויות חברתיות ובפעילות התנדבותית של התלמידים בה הם מלווים ילדים בעלי צרכים מיוחדים מתוך אמונה שהנותן הוא זה שגם מקבל – חינוך לערבות חברתית.

אני רואה את ביה"ס כגוף משלים יחד עם החינוך מהבית.

אני בטוחה ומתפללת כי נצליח להצעיד את כל תלמידנו לעתיד מבטיח.

שלכם בהוקרה

יצחק זורע